Žehličky na vlasy, žehlení vlasů

Vybrat správný dárek pro ženu není vždy úplně jednoduchá věc. Můžete překvapit drahým šperkem, nebo dát naopak přednost kvalitnímu praktickému dárku. Jedním z nich může být i žehlička na vlasy.


V dnešní době je žehlení vlasů velice oblíbené. Prakticky každá žena má určitě žehličku na vlasy ve své kadeřnické výbavě. Jelikož ženy používají žehličky na vlasy velice často, nikdy není brzy na obměnu nástroje za novější, kvalitnější a hezčí :).


Dobrá, koupíme žehličku na vlasy. Ale jak vybrat konkrétní typ žehličky? Jaká žehlička je nejlepší? Hodí se pro ženu všechny typy žehliček? A kolik vůbec stojí taková žehlička na vlasy? Pojďme si otázky probrat jednotlivě.


Na trhu je v současné době několik druhů žehliček. Jednak to jsou žehličky ionizační (žehličky na vlasy s ionizátorem), dále keramické, turmalinové a digitální žehličky na vlasy. Každý typ má své výhody a přednosti. Nesmíne opomenout ani žehličky pro profesionály - tzv. nanokeramické žehličky.


Hodnotit kvaltu žehliček je velmi subjektivní záležitost. Rozhodně však doporučujeme kupovat pouze ověřené značky, tedy Rowenta, Muster & Dikson, Remington a Valera. Pozor na falešné keramické žehličky (žehlící plocha se tváří jako keramická, ale jedná se pouze o nalepenou vrstvu, která se ošoupe).


Cena kvalitní žehličky se pohybuje zhruba od 700 do 1700,-. Ideální tip na dárek pro ženu.


Pro nákup žehličky na vlasy doporučujeme tyto eshopy:

Několik tipů na žehličky na vlasy

Žehlička na vlasy Muster a Dikson

Keramická žehlička Black Appeal

Velice lehká žehlička Black Appeal od renomované italské značky Muster&Dikson má 100 % keramické žehlící plochy, které vám zabezpečí maximální kvalitu při tvarování účesu, jsou jemné k vlasům a mají antistatické účinky.


Cena cca 990,- | Přejít do eshopu
Digitální keramická žehlička Envy Hair

Digitální keramická žehlička Envy Hair

Nový moderní vzorový design, limitovaná edice. Plovoucí plochy pro dokonalý tlak na vlasy. Keramický povrch s ionizací pro rovnoměrné rozložení teploty a lesk bez krepatění. Nekompromisní kvalita od firmy Remingotn. Prima dárek pro ženu či přítelkyni.


Cena od 1 300,- | Přejít do eshopuŠiroká keramická žehlička Sleek & Smooth

Široká keramická žehlička Sleek & Smooth

Keramická žehlička na vlasy s LCD displejem má krásný hladký design se širokými plochami. Vhodná pro delší vlasy. Opět kvalitní rukopis firmy Remington. Momentálně se společnost REMINGTON umísťuje na předních příčkách mezi výrobci v oblasti profesionální péče o vlasy, holení a zastřihování. Doporučujeme.


Cena od 990,- | Přejít do eshopuProfesionální stylingový systém s vyměnitelnými nástavci X-Style

Profesionální stylingový systém s vyměnitelnými nástavci X-Style

Profesionální keramický multifunkční styler se 3 nástavci - žehlička na vlasy s technologií Tourmaline, krepovačka a kulma. Tourmaline je minerál s unikátními elektrickými vlastnostmi, je při vystavení vysoké teplotě nabitý elektrostaticky a vytváří iony přirozeným způsobem. Iony udržují vlasy hebké a hydratované. Valera X-Style žehlička se skvěle hodí jako milý praktický dárek pro manželku, například k Vánocům nebo k narozeninám.


Cena od 1990,- | Přejít do eshopuŠiroká žehlička na vlasy Wet2Straight

Široká žehlička na vlasy Wet2Straight

Na rozdíl od běžných žehliček je Wet2Straight navržena pro použití na vlhkých vlasech, kdy odpařovaná voda uniká speciálními otvory na žehlicí ploše. Zároveň se část vody teplem uzamyká uvnitř vlasu a dodává mu tak ochranu během stylingu, nazýváme to hydratační terapií. Žehlička na vlasy od firmy Remington.


Cena od 1490,- | Přejít do eshopu

I love Pets